The Morning Show

Apple boduje: Seriál z jeho dielne bol nominovaný na prestížny Zlatý glóbus

Kalifornské jabĺčko má dôvod na oslavu. Aj keď ešte stále nie je rozhodnuté, seriál The Morning Show z Apple TV+ môže už onedlho získať Zlatý glóbus.

Kalifornské jabĺčko má nemalý dôvod na oslavu. Aj keď ešte stále nie je rozhodnuté, seriál The Morning Show zo služby Apple TV+ môže už onedlho získať prestížnu cenu. A to hneď vo viacerých kategóriách.

Novinka z dielne firmy Apple bola nominovaná na Zlatý glóbus. Ide o každoročne organizovanú slávnostnú udalosť, ktorá je považovaná za predohru pred odovzdávaním Oscarov. Stojí za ňou Hollywoodska asociácia zahraničných novinárov a my si ju budeme môcť pozrieť prostredníctvom televíznej stanice HBO, informuje Wikipedia.

Výsledky odovzdávania cien Zlatý glóbus nám oznámia začiatkom nadchádzajúceho roka.

The Morning Show od Apple

Príbeh seriálu The Morning Show sa točí okolo rovnomennej televíznej relácie a životov jej moderátorov, medzi ktorými nechýba ani herečka Jennifer Aniston. Po niekoľkých rokoch takmer dokonalého fungovania vypukne obrovská aféra a tá prinúti vedenie, aby pristúpilo na radikálne zmeny. Osud šou to síce príliš neohrozilo, zmenilo to však životy jej dvoch tvárí.

TIP REDAKCIE
Vzbura strojov? Takto vyzerá kombinácia robotického psa s útočnou puškou

Seriál je exkluzívnou súčasťou ponuky len nedávno spustenej streamovacej služby Apple TV+, ktorú sme medzičasom stihli otestovať. Naše postrehy nájdete v tejto recenzii.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať