Godfall

Godfall si zahráme na PlayStation 5 aj PC, sleduj akčný VIDEO trailer

Budúci majitelia PlayStation 5 poznajú prvý titul pre nadchádzajúcu konzolu. A nielen tú. Godfall si zahrajú aj tí, ktorí vlastnia výkonný osobný počítač.

Budúci majitelia PlayStation 5 poznajú prvý herný titul pre nadchádzajúcu hernú konzolu. A nielen tú. Godfall si zahrajú aj tí, ktorí vlastnia výkonný osobný počítač. Novinka má totiž namierené aj do Epic Games Store.

K odhaleniu došlo počas podujatia Game Awards 2019. Za herným titulom stojí spolupráca amerického vývojárskeho štúdia GearboxCounterplay Games a my si ich dielo zahráme koncom roka 2020, informuje The Verge. V tom období príde na pulty nielen PlayStation 5, ale aj nový Xbox Series X.

O Godfall toho v týchto dňoch príliš nevieme. Tvorcovia prezradili, že si novinku zahráme z pohľadu tretej osoby. Herný titul sa dá označiť za fantasy akciu v štýle legendárneho titulu Diablo. Môžeme sa vraj pripraviť na masakrovanie príšer a zbieranie čoraz lepšej výzbroje, aby nám nič nebránilo v hernom progrese.

1, 2 a aj 3 hráči

Takisto padla zmienka o možnosti hrať sólo, vo dvojici alebo v trojici. Pôjde o kooperačný režim, z čoho vyplýva, že hráči nebudú stáť proti sebe, ale spolu proti počítaču. Zverejnený video trailer toho príliš veľa neprezrádza, pretože nie sú vidieť žiadne zábery z hrania, iba pár dobre obrnených bojovníkov s obrovskými mečmi, ktorí sú očividne v poriadnej akcii.

TIP REDAKCIE
ASUS predstavil nové notebooky Zenbook 2022: Pri špičkovom hardvéri to naozaj nekončí!