Fotoaparát Redmi K30 bude delo: Objavujú sa prvé snímky

Fotografie v galérii sú orezané tak, aby čo najlepšie vyzdvihovali schopnosť senzoru zachytávať aj tie najmenšie detaily.

Podznačka Xiaomi, Redmi, dnes prostredníctvom Weibo uverejnila niekoľko fotografií zachytených snímačom, ktorým bude vybavená prichádzajúca novinka Redmi K30. Téme sa venuje portál Gizmochina.

V smartfóne bude zabudovaný snímač Sony IMX686 s 64 Mpx rozlíšením. Ako fotí, sa môžete pozrieť v galérii nižšie.

Mali by sme ale poznamenať, že snímky, ktoré ste mali možnosť vidieť, reprezentujú len 2 % originálnej fotografie. To znamená, že sú orezané tak, aby čo najlepšie vyzdvihovali schopnosť senzoru zachytávať aj tie najmenšie detaily.

Ak sa vám teda zdajú byť snímky jemne rozmazané, viete prečo. Napriek ich drastickému orezaniu je ale vidno, že IMX686 ponúkne naozaj skvelú kvalitu a fotenie bude vďaka nemu vynikajúcim zážitkom.

Aby nás spoločnosť o kvalite snímača presvedčila ešte viac, uverejnila fotografiu, na ktorej môžete vidieť tvár Wang Yibo. Ani vám asi nemusíme prezrádzať, v ktorej oblasti sa šikovnosť a kvalita snímača vyníma najviac.

TIP REDAKCIE
Akvizícia Activision Blizzard sa nezaobišla bez vtipov: Hráči tvoria memes ako na bežiacom páse

Samotný senzor je na trhu pomerne čerstvou novinkou, keďže debutoval ešte len minulý mesiac. Vo svojej podstate ide o vylepšenú verziu Sony IMX586, ktorý ponúka 48 Mpx rozlíšenie a je osadený v smartfónoch ako je Redmi Note 7 Pro či Note 8.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať