Unikli fotografie Xiaomi Mi Mix 4? Zariadenie má ponúknuť zakrivený displej s dvoma fotoaparátmi

Na SlashLeak sa objavili zaujímavé snímky telefónu z dielne čínskej spoločnosti Xiaomi. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o Xiaomi Mi Mix 4.

Na SlashLeak sa objavili zaujímavé snímky telefónu z dielne čínskej spoločnosti Xiaomi. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o Xiaomi Mi Mix 4, aj keď vedúci produkcie tvrdí, že ide o planý poplach.

Ako ale píše server Gizmochina, Xiaomi v tomto ohľade nemusíme brať za slovo. Pri viacerých príležitostiach už totiž spoločnosť zatajovala či popierala skutočnosti, len aby nakoniec svojich zákazníkov prekvapila. Slová vedúceho produkcie teda môžu slúžiť práve tomuto účelu.

Presuňme sa k sľubovaným fotografiám. Na celkovo troch snímkach si môžeme všimnúť zariadenie, ktoré, ako sme už uviedli vyššie, môže byť Xiaomi Mi Mix 4. Smartfón sa nám však ukazuje len z prednej strany.

Vieme však, že ak ide o skutočné snímky, Mix 4 dorazí s obrovským a zakriveným displejom, ktorý budú ohraničovať veľmi tenké rámiky. Na jeho vrchu sa nachádzajú dva selfie fotoaparáty, ktorých dizajn si spoločnosť nechala patentovať ešte v septembri.

Ak teda na snímkach hľadáte nejaký výrez, hľadáte márne. Ide totiž o selfie fotoaparáty vstavané priamo do displeja.

TIP REDAKCIE
Na Slovensko prichádza nový hráč: Značka TECNO zamieša kartami v strednej triede

Samotný panel by mal doraziť s QuadHD rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Predné fotoaparáty pritom majú ponúknuť 12 Mpx a 2 Mpx rozlíšenia. Zariadenie vraj môže poháňať čipset Snapdragon 855+.

Jeho zadnú stranu má obývať štvorica fotoaparátov na čele so 108 Mpx snímačom, ktorému budú asistovať 20 Mpx, 12 Mpx a 5 Mpx senzory.

Stále však ide len o únik, preto treba túto správu brať s rezervou. Zatiaľ nám teda neostáva nič iné, než dúfať, že nás vedúci produkcie naozaj len ťahá za nos.

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať