apple macbook pro

Apple chystá mini revolúciu: MacBooky aj iPady prejdú na nový typ displeja!

Podľa známeho analytika Ming-Chi Kuo plánuje Apple v priebehu nasledujúcich dvoch až troch rokov predstaviť až 6 nových produktov s mini-LED displejmi.

Podľa známeho analytika Ming-či Kuo plánuje americká spoločnosť Apple v priebehu nasledujúcich dvoch až troch rokov predstaviť až 6 nových produktov s mini-LED displejmi. Na rok 2020 je vraj naplánovaný debut 12,9-palcového iPad Pro a 16-palcového MacBook Pro, píše MacRumors.

Kuo tvrdí, že implementácia mini-LED displejov so sebou prinesie “oveľa vyššiu produktivitu a ešte lepší zážitok zo zábavy”. Vďaka nim sa taktiež vraj môžeme tešiť aj na oveľa tenšie a ľahšie zariadenia, pričom neprídeme o žiadne benefity, ktoré ponúkajú najnovšie OLED displeje.

Zdroj: Pocket-lint

Kedysi dávnejšie povedal aj to, že displeje budúcich iPadov či MacBookov budú vybavené minimálne 10 tisícmi LED diód, z ktorých žiadna nebude väčšia ako 200 mikrónov.

Na jar budúceho roku má Apple predstaviť svoj nový iPad Pro, pričom debutu spomínaného 12,9-palcového mini-LED modelu sa máme dočkať v priebehu tretieho štvrťroka. Posledný štvrťrok trh privíta aj druhý sľubovaný produkt, teda 16-palcový mini-LED MacBook Pro.

TIP REDAKCIE
Google prináša Pixel Buds Pro: Kompaktné slúchadlá s poriadnou výdržou!
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať