Aktualizáciu na MIUI 11 získava ďalší telefón. Xiaomi tak pokračuje v plnení plánu

Inštalačný balíček zaberá 458 MB.

5

Spoločnosť nedávno predstavila najnovšie rozšírenie pre svoje používateľské rozhranie MIUI. Najnovšia verzia s číselným označením 11 uzrela svetlo sveta po boku nového Redmi Note 8.

Postupne sa aktualizácia na MIUI 11 sprístupňuje všetkým obľúbeným smartfónom značky Xiaomi a Redmi. Ako  informoval web fonearena.com, ďalším zariadením na zozname je práve Redmi Note 4.

Čínsky gigant už úspešne implementoval MIUI 11 Stable Beta do prvej várky zariadení, teda sa môže presunúť na druhú a finálne aj tretiu skupinu.

Narozdiel od modelu Mi CC9, ktorého používatelia si museli stiahnuť aktualizáciu o veľkosti 2,3 GB, v prípade Redmi Note 4 zaberá inštalačný balíček len 458 MB. Implementáciu MIUI 11 do Mi CC9 sme vám viac priblížili v samostatnom článku.

Výhod najaktuálnejšej verzie používateľského rozhrania od Xiaomi si teda môžu naplno užívať už aj majitelia Redmi Note 4. MIUI 11 prináša do podporovaných zariadení nový minimalistický dizajn, vylepšený Mi File Manager, funkciu Quick Replies či rozmazaný prehľad aplikácií (viď. nižšie).

Zdroj: fonearena.com

Aktualizácia sa uvoľňuje postupne, teda sa jej nedočkajú naraz úplne všetky modely Redmi Note 4.