tesla cybertruck

Polícia objednala Tesla Cybertruck. Pravdepodobne kvôli odolnosti

Polícia v Dubaji je okrem iného známa aj tým, že mužom zákona kupuje exotické služobné vozidlá. Už v minulosti ste mohli vidieť pár kúskov od Lamborghini či Tesly.

Polícia v Dubaji je okrem iného známa aj tým, že mužom zákona kupuje exotické služobné vozidlá. Už v minulosti investovala do niekoľkých kúskov od Lamborghini či Tesly. Polícia chce v tradícii pokračovať, preto svoju pozornosť zamerala na nový pick-up Tesla Cybertruck.

Informácie o tom, že sa dubajská polícia skutočne chystá kúpiť Tesla Cybertruck sa objavili na Twitteri. Fotografiu s logom polície si všimol server Arabian Business, upozorňuje DSL.sk.

V tweete sa okrem arabského textu, ktorý v preklade znamená „dubajská polícia“ objavuje aj rok 2020 a hashtag Cybertruck. Hromadná výroba nového elektromobilu však má začať až v roku 2021, pričom už teraz má Tesla na konte viac ako 250 000 predobjednávok.

Tesla Cybertruck bola predstavená len koncom minulého týždňa. Ponúka nečakaný a veľmi minimalistický dizajn, dojazd až 805 kilometrov a z rýchlenie z 0 na 60 míľ za hodinu len za 2,9 sekundy. Jedno je však jasné. Na ulici sa bude aj napriek svojmu minimalistickému dizajnu vynímať.

Total
21
Zdieľaní