Nového iPad Pro sa dočkáme až budúci rok, naznačuje finančný riaditeľ Apple

Finančný riaditeľ spoločnosti Apple, Luca Maestri, po najnovšom naznačuje, že nového iPad Pro sa dočkáme nie tento, ale až budúci rok.

Finančný riaditeľ spoločnosti Apple, Luca Maestri, po najnovšom naznačuje, že nového iPad Pro sa dočkáme nie tento, ale až budúci rok. Téme sa venoval web macrumors.com.

Informácia pramení z rozhovoru týkajúceho sa príjmov spoločnosti, počas ktorého Maestri spomenul, že iPad Pro bude mať svoj debut načasovaný trochu inak. Jednoduchšie povedané, zatiaľ čo gigant rad naposledy aktualizoval v októbri minulého roku, nového produktu sa nemáme dočkať skôr ako v roku 2020.

Väčšina ľudí dúfala, že nový iPad Pro bude predstavený v priebehu októbra tohto roku. To sa ale očividne nestalo. Verí sa, že Apple môže predstaviť svoj nový tablet v priebehu najbližšieho marca, teda približne o 4 mesiace.

iPad Pro má údajne doraziť s podporou pre 3D snímanie, ktoré bude súčasťou vzadu umiestnených fotoaparátov. Tie majú byť rozložené do rovnakého vzoru, aký môžeme vidieť pri iPhone 11 Pro. Hovorí sa dokonca aj o modeli s podporou 5G konektivity. Tu samozrejme vznikajú špekulácie ohľadom možnosti, že prvé 5G zariadenie od Apple nebude smartfón, ale tablet.

TIP REDAKCIE
Smartfóny Samsung majú problém s poznámkovou aplikáciou Googlu

Total
20
Zdieľaní
Total
20
Zdieľať