tesla pickup

Elon Musk prezradil dátum, kedy Tesla predstaví futuristický pick-up

Predstavenie pick-upu na elektrickú energiu, ktorý bude zdobiť značka Tesla, je už za rohom. Elon Musk prezradil, že novinku spoznáme v priebehu mesiaca.

Predstavenie dlhšie avizovaného pick-upu na elektrickú energiu, ktorý bude zdobiť značka Tesla, je už za rohom. Vizionár Elon Musk prezradil, že štvorkolesovú novinku spoznáme ešte v priebehu tohto mesiaca.

Vyplýva to z jeho nedávno publikovaných slov zo sociálnej siete Twitter, kde upresnil aj miesto predstavenia. Deň D prebehne 21. novembra, a to neďaleko fabriky firmy SpaceX na vesmírne rakety.

Na novinku upozornil web Electrek.

Momentálne je ale otázne, aké označenie pick-up dostane. Najväčšie šance má však názov Tesla Model P.

Ako vieme už pomerne dlho, očakávaný elektromobil bude vynikať svojím extravagantným dizajnom s futuristickým nádychom. Vďaka odhaleniu prednej časti karosérie, za čím stojí sám šéf automobilky Tesla, vznikol parádne vyzerajúci render, kde už je toho vidieť podstatne viac.

Možná podoba avizovaného pickupu
Možná podoba avizovaného Tesla Model P (ZDROJ Justin Duel James)

Čo sa týka hardvérovej výbavy, výrobca sľubuje brutálnu ťažnú silu aj možnosť napájať pracovné nástroje priamo z batérie pick-upu. Rovnako bolo ale počuť i o výkone či jazdných vlastnostiach, ktoré by mali pripomínať jazdu v športových automobiloch, ako je napríklad Porsche 911.

TIP REDAKCIE
Disney+ prichádza na Slovensko, služba odštartuje v lete

Total
3
Zdieľaní
Total
3
Zdieľať