maps

Tmavý režim podľa všetkého prichádza už aj do Google Maps

Android na Instagrame zverejnil príspevok, v ktorom na smartfónoch so spustenou aplikáciou Google Maps opakovane zapína a vypína tmavý režim.

Novodobý fenomén známy ako “tmavý režim” je čím ďalej tým viac zaužívaný v prostredí mnohých populárnych aplikácií a služieb. Ako už naznačil server techradar.com, výnimkou nie je ani veľmi obľúbená služba Google Maps.

Už vieme, že Android 10 uvádza tmavý režim ako jednu zo základných nastaviteľných možností. Ohľadom jeho príchodu do Google Maps nám však gigant až doposiaľ poskytol len niekoľko menších náznakov.

Veci sa ale konečne menia. Android na svojom Instagramovom profile totiž zverejnil príspevok (viď. nižšie), v ktorom na smartfónoch so spustenou aplikáciou Google Maps opakovane zapína a vypína tmavý režim.

https://www.instagram.com/p/B3Z_HiPA6iJ/

Podľa nášho názoru je toto dostatočný náznak toho, že “trendy” dizajn konečne prichádza aj do tejto služby. Stále však nevieme, kedy presne by sme sa očakávanej implementácie mali dočkať.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS

Na druhú stranu, bolo len otázkou času, kedy si tmavé farby osvojí aj Google Maps, keďže, ako sme už naznačili vyššie, ide o jednu zo základných služieb od Google.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať