Redmi K30 sa nám odhaľuje: Ponúkne výrezy na dvoch miestach a duálnu 5G konektivitu

Redmi K30 zrejme najviac prekvapil svojou podporou pre duálnu 5G konektivitu (Dual 5G) a pomerne netradičným výrezom v displeji.

Značka Redmi plánuje budúci rok vydať svoj prvý 5G smartfón, ktorý ponesie názov Redmi K30. Dnes sa ohľadom očakávaného produktu dozvedáme niekoľko kľúčových informácií. Téme sa venoval web gizmochina.com.

Redmi K30 zrejme najviac prekvapil svojou podporou pre duálnu 5G konektivitu (Dual 5G) a pomerne netradičným výrezom v displeji, ktorý bude mať tvar pilulky a podľa všetkého ponúkne hneď dva fotoaparáty.

Mali by sme poznamenať, že spoločnosť si nedávno nechala patentovať niekoľko typov výrezov s dvomi dierami. Práve teraz sa teda pravdepodobne pozeráme na jeden z nich (viď. titulný obrázok).

Zdroj: gizmochina.com

Tu vzniká otázka ohľadom typu displeja, ktorým bude K30 vybavený. Odpoveď na ňu však zatiaľ nepoznáme. Vieme ale, že starší model K20 disponuje AMOLED panelom, a tak si nemyslíme, že by pri očakávanej novinke spoločnosť plánovala veci v tomto ohľade výrazne meniť, teda aspoň nie k horšiemu.

TIP REDAKCIE
SÚŤAŽ s TECHBYTE: Vyhraj nadupanú kolobežku Navee N65 s dojazdom 65 km v hodnote 649 €!

Najlacnejší 5G smartfón na trhu

Ako sme už naznačili vyššie, telefón bude 5G konektivitu podporovať v dvoch režimoch, a to v SA (Standalone) a NSA (Non-standalone), vďaka čomu bude schopný pracovať hneď s dvomi typmi sietí. Redmi K30 by samozrejme nemal mať problém ani s existujúcimi 4G sieťami.

Redmi K30 má byť najlacnejším 5G smartfónom na trhu, avšak jeho presnú cenu zatiaľ nepoznáme. To isté žiaľ platí aj pre ostatné špecifikácie, ako je napríklad typ procesoru, kapacita batérie či rozlíšenie fotoaparátov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať