Prezlečený Discord? Takto vyzerá TeamSpeak v novom vizuálnom prevedení

Komunikačná služba obľúbená predovšetkým hráčmi sa dočkala očakávanej a zrejme aj potrebnej zmeny. Takto vyzerá TeamSpeak v úplne novom vizuálnom prevedení.

Komunikačná služba obľúbená predovšetkým hráčmi sa dočkala očakávanej a zrejme aj potrebnej zmeny. Takto vyzerá TeamSpeak v úplne novom vizuálnom prevedení. Téme sa venoval web neowin.net.

Tím práve vydal uzavretú betu “all-new” TeamSpeaku s úplne novým dizajnom. Už pri prvom pohľade je viac než zreteľné, kto z konkurentov bol pre vývojárov vzorom.

Vylepšený TeamSpeak bude schopný ponúknuť svoj nový dizajn a funkcie na troch operačných systémoch, menovite na Windows, macOS a Linux.

Na rozdiel od Discordu však TeamSpeak nie je zadarmo. Mnohých ale isto poteší, že za server s maximálne štyrmi používateľmi si ešte nebudete musieť platiť. Menší príplatok však bude nutný v prípade, ak by vám tento počet nestačil. Pre beta testerov je ponuka oveľa výhodnejšia, keďže bezplatne majú k dispozícii až 10 miest.

Zdroj: neowin.net

TeamSpeak taktiež podporuje servery založené na pôvodnom TeamSpeak 3, vďaka čomu ušetríte čas, ktorý by ste inak strávili opätovným zdĺhavým nastavovaním. To isté platí aj pre službu Overwolf.

Ako môžete vidieť na snímkach, štandardný dizajn služby si osvojil tmavé odtiene, avšak používateľské rozhranie je možné prispôsobiť podľa vlastného vkusu.

Zdroj: neowin.net

Nechýbajú samozrejme ani chatovacie miestnosti (end-to-end šifrovanie), v ktorých si môžete okrem písania aj prezerať históriu či upravovať povolenia.

TIP REDAKCIE
Američania chcú na Slovensku spraviť poriadok: Toľko hoaxov nestrpia, Facebook reaguje!

Ako sme už uviedli vyššie, nový TeamSpeak sa aktuálne nachádza v štádiu uzavretého beta testovania, pričom dátum vydania stabilnej verzie zatiaľ nie je známy. Vieme však, že aplikácie pre mobily sa dočkáme už budúci rok.