Microsoft oznámil príchod ďalšej veľkej aktualizácie pre Windows 10. Doraziť má v nasledujúcich týždňoch

Microsoft nedávno oznámil príchod ďalšej veľkej aktualizácie pre operačný systém Windows 10. Ponesie názov Windows 10 November 2019 Update.

Microsoft nedávno oznámil príchod ďalšej veľkej aktualizácie pre operačný systém Windows 10. Ponesie názov Windows 10 November 2019 Update a dorazí v priebehu nasledujúcich týdňov, informuje windowslatest.com.

O pripravenosti na implementáciu väčšieho množstva noviniek do svojho systému gigant informoval vo svojom poslednom prehlásení. Verzia s označením 19H2, ktorej oficiálny názov sme spomenuli v úvode článku, by sa do našich zariadení mala stiahnuť buď na konci tohto mesiaca, alebo v priebehu toho nasledujúceho.

Ako už bolo naznačované, veľkú novembrovú aktualizáciu môžeme označiť aj ako kumulatívnu. Tiež príde s poriadnou náložou nových funkcií. Presný zoznam noviniek však Microsoft doposiaľ nezverejnil.

Windows Insider

Pokiaľ sa vám na aktualizáciu nechce čakať do budúceho mesiaca, môžete si ju stiahnuť a nainštalovať prostredníctvom programu Windows Insider. Začleniť sa do neho môžete cez Nastavenia > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows Insider Program > Začať.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Dávajte si POZOR, na Slovákov mieria nové SMS-ky, okradnú vás aj o stovky eur!

Windows Insider je však určený predovšetkým pre testerov, teda nie všetko môže fungovať správne. Koniec koncov, za nedočkavosť sa menšia daň zaplatiť musí.

Total
13
Zdieľaní
Total
13
Zdieľať