razer hammerhead

Razer predstavil bezdrôtové slúchadlá Hammerhead s minimálnym oneskorením zvuku

Plne bezdrôtové slúchadlá sú medzi užívateľmi čoraz obľúbenejšie, preto sa netreba čudovať, že do tohto segmentu vstupuje čoraz viac výrobcov. Teraz sa k nim pridal aj Razer.

Plne bezdrôtové in-ear slúchadlá sú medzi užívateľmi čoraz obľúbenejšie, preto sa netreba čudovať, že do tohto segmentu vstupuje čoraz viac výrobcov. Teraz sa k nim pridal aj Razer.

Samsung má svoje Galaxy Buds, Apple čerstvo predstavené AirPods Pro, Sony model WF 1000XM3 a taký Google slúchadlá Pixel Buds. Pokračovať by sme mohli naprieč výrobcami ďalej. Ako pomenoval svoje bezdrôtové slúchadlá Razer? Hammerhead.

Razer Hammerhead sú bezdrôtovými slúchadlami do uší, ktoré by mali uspokojiť aj hráčov hier. Bežné bezdrôtové slúchadlá nie sú pre hry vhodné. Problémom je oneskorenie zvuku, ktoré je obzvlášť obmedzujúce pri akčnejších hrách.

razer Hammerhead
Foto: Razer

Bezdrôtové slúchadlá od Razeru využívajú pripojenie cez Bluetooth 5.0 s veľmi nízkym oneskorením. V hernom režime má oneskorenie len 60 ms, čo je menej ako pri konkurencii.

Dizajn slúchadiel nenahráva dokonalej izolácii od vonkajšieho prostredia, ani nie je prítomné iné potláčanie okolitého hluku. Výrobca ale sľubuje hlboké basy, čistý zvuk a široké audio rozpätie (13 mm menič, 20-20 kHz). Zvuk má byť so zobrazovaným obsahom úplne synchronizovaný, čo eliminuje nežiadúce oneskorenia.

TIP REDAKCIE
InoBat získa výrobnú linku od Wuxi Lead, dodával aj pre Teslu či Nissan
razer Hammerhead
Foto: Razer

Na jedno nabitie vydržia reprodukovať zvuk tri hodiny. S nabíjaním v puzdre sa výdrž predĺži na 15 hodín. Puzdro samotné sa nabíja cez USB C. Slúchadlá sú odolné voči vode na úrovni krytia IPX4. Súčasťou slúchadiel je aj mobilná aplikácia, v ktorej sa nachádza niekoľko nastavení a sprievodca používaním.

Cena slúchadiel? 119 EUR. Objednať sa dajú aj na Slovensko, a to z oficiálnej stránky výrobcu. Tá nám však hlási, že sú momentálne vypredané.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať