Počas tohtoročného BlizzConu vraj môže byť predstavený Overwatch 2

Ohľadom Overwatch 2 či Diablo 4 sme prvýkrát počuli ešte v roku 2017, kedy o nich ako projektoch pripravovaných pre rok 2020.

Ohľadom Overwatch 2 či Diablo 4 sme prvýkrát počuli ešte v roku 2017, kedy o nich ako projektoch pripravovaných pre rok 2020 hovoril analytik z Goldman Sachs. Podľa najnovších informácií to vyzerá, že jeho teórie nemusia byť až tak ďaleko od pravdy, informuje ubergizmo.com.

Niečo podobné si totiž myslí aj streamer Metro, ktorý sa vo svojom tweete zmieňuje o možnosti, že Blizzard predstaví jednu z vyššie spomenutých noviniek už počas tohtoročného BlizzConu, ktorý sa začína už o pár dní, teda 1. novembra.

Momentálne nie je jasné, aké zmeny môže pokračovanie legendárneho titulu Overwatch priniesť. Predsa len ide o multiplayerovú hru, ktorú tvorca v priebehu rokov poctivo vylepšoval. Je teda ťažké predstaviť si, čo špeciálne a nevídané môže Overwatch 2 ponúknuť.

O to sa však sčasti postarali špekulácie fanúšikov. Konkrétne hovoria o možnej implementácii PvE (Player vs. Environment) režimu, v ktorom sa hráči dozvedia viac o príbehoch postáv a herného sveta.

TIP REDAKCIE
Slováci o dôveryhodnosti internetu: Ako reagujeme na dezinformácie?

Ako sme však už uviedli vyššie, nič zatiaľ nie je oficiálne. Neostáva nám teda nič iné, než čakať, čo nám už onedlho povie vedenie Blizzardu.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať