Overwatch

Overwatch 2 aj Diablo 4: Blizzard vraj urýchľuje vývoj dvoch nových hier

Vývojárske štúdio Blizzard urýchľuje vývoj dvoch noviniek. Tituly Overwatch 2 a Diablo 4 by mali vďaka tejto iniciatíve prísť trošku skôr.

Vývojárske štúdio Blizzard urýchľuje vývoj dvoch noviniek. Tituly Overwatch 2 a Diablo 4 by mali vďaka tejto iniciatíve prísť trošku skôr, pretože sa k ich vývoju pridali ľudia, ktorí doteraz pracovali na hernom titule StarCrafte. Projekt bol totiž z ničoho nič ukončený.

Čo stálo za týmto rozhodnutím vedenia amerického štúdia, je momentálne otázne, no dostupné informácie tvrdia, že v priebehu dvoch rokov stihli vytvoriť len prototyp hry. Preto zostal jeden z vývojárov sklamaný. Počas tvorby údajne pracovali s Overwatch enginom a čo sa týka spracovania, išlo o vojnu medzi takzvanými Terranmi a Zergami.

Ako píše web TechSpot, ukončenie ambiciózneho StarCraft projektu poskytlo Blizzardu príležitosť presunúť ľudí k dvom ďalším rozpracovaným projektom, ktoré prinesú tituly Overwatch 2 aj Diablo 4. Vďaka tomu prídu skôr, ako bolo pôvodne plánované. Nič bližšie ale zatiaľ nevieme.

Viac informácií by sme sa mali dozvedieť počas tohtoročného podujatia BlizzCon. To otvára svoje brány v novembri, takže si musíme ešte nejaký ten mesiac počkať.

TIP REDAKCIE
Honor 50 je tu: Prináša Google služby, 108 Mpx foťák a viac za 499 €!

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať