Majitelia iPhone 11 sa sťažujú: Displej sa poškriabe prakticky okamžite!

Na sociálnych sieťach sa momentálne sťažujú stovky majiteľov nového iPhone 11, ktorí tvrdia, že sa displej poškriabe mimoriadne ľahko.

Na sociálnych sieťach sa momentálne sťažujú stovky majiteľov nového iPhone 11, ktorí tvrdia, že sa displej poškriabe mimoriadne ľahko. K sťažnostiam samozrejme pripojili aj fotografie, ktoré ich sťažnosť potvrdzujú. Apple zatiaľ tradične mlčí.

Majitelia zariadenia tvrdia, že sa displej poškriabe aj napriek tomu, že sa o telefón starajú tak, ako to len ide. Telefón nenosia vo vrecku s inými predmetmi a na stôl ho nekladú displejom nadol. Aj napriek tomu sa na displeji takmer okamžite objavujú mikroškrabančeky, resp. permanentné šmuhy (ako je vidieť na obrázku nižšie).

Všetci noví majitelia, ktorí hlásia problémy už v minulosti vlastnili iPhone a nikdy podobný problém nemali. „Displej sa poškriabe aj napriek tomu, že neprichádza do kontaktu s ostrými alebo drsnými plochami. Takýto problém som na predchádzajúcich iPhonoch doteraz nemal. Nie som z toho nadšený,“ napísal jeden majiteľ.

TIP REDAKCIE
Rocket League dorazil do smartfónov: Stiahnuť si ho môžeš na Android aj iOS

Technici z Apple Store ľuďom, ktorí sa na škrabance sťažujú odkazujú, že „je to ich vina“ a o telefón by sa mali starať lepšie. Prvé škrabance na displeji sa len pri nosení vo vrecku nohavíc bez mincí či kľúčov začali objavovať už po 24 hodinách. V galérii nižšie je 26 prípadov poškriabania displeja z fóra podpory Apple.

Apple sa počas predstavovania nových iPhonov chválil tým, že displeje prekrýva vrstva „doteraz najodolnejšieho skla“. Vyzerá to však tak, že toto tvrdenie nebude tak úchvatné, ako sa mohlo spočiatku zdať.

Ako ste na tom vy? Ak vlastníte nový iPhone 11, máte už na displeji škrabance? Novým majiteľom odporúčame, aby displej čo najskôr prekryli vlastným krycím sklom.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať