Koncept iPhone SE 2

iPhone SE 2 vraj spoznáme v marci. Výroba odštartuje začiatkom roka

O malom iPhone SE 2 je v posledných dňoch počuť čoraz častejšie. Ak však zoberieme do úvahy predpoklady analytika, tak sa nie je ani čomu čudovať.

O malom iPhone SE 2 je v posledných dňoch počuť čoraz častejšie. Ak však zoberieme do úvahy predpoklady renomovaného analytika, tak sa nie je ani čomu čudovať. Výroba má totiž začať už v januári.

Informáciu nám aj tentokrát prezradil Ming-Chi Kuo, píše AppleInsider.

Analytik tvrdí, že Apple spustí finálnu montáž počas prvých dní nadchádzajúceho roka vrátane toho, že k predstaveniu dôjde koncom marca. Zrejme po boku vynovených iOS tabletov.

Oficiálny názov známy síce nie je, no ak zoberieme do úvahy prvú generáciu, dá sa očakávať iPhone SE s číslom dva. Neexistuje tu žiadny pádny dôvod, prečo by výrobca menil stratégiu. Vyzerá to dobre a používatelia si už medzičasom stihli zvyknúť.

iPhone SE 2 – dizajn aj výkon

Ako vieme už dlhšie, nový iPhone SE 2 by mal ponúknuť kombináciu dizajnu, ktorý bude pripomínať iPhone 8, či výpočtového výkonu, ktorým pre zmenu disponuje tohtoročný iPhone 11. Všetko za zhruba 500 eur.

TIP REDAKCIE
Moderna má začiatkom roka 2022 vydať upravenú vakcínu proti variantu Omikron

Preto možno očakávať 4,7-palcový displej alebo čipset Apple A13 a 3 GB operačnú pamäť RAM. Nedávno bolo navyše počuť i o vylepšenej anténe s ambíciami zlepšiť kvalitu signálu, za čím stál ten istý zdroj – Ming-Chi Kuo.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať