Pick-up inšpirovaný SpaceX? Takto by mohla vyzerať novinka od Tesly

Na jednom z renderov môžete pick-up vidieť v takzvanej “SpaceX edícii”, kde vyzerá, akoby stál na nehostinnom povrchu Marsu.

Emre Husmen, turecko-kanadsý dizajnér, sa s verejnosťou podelil o 22 koncepčných snímok zobrazujúcich niečo, čo ohúri nielen vášnivých milovníkov nadupaných pick-upov.

Ako informovali redaktori z InsideEVs, Tesla pripravuje nový pick-up s naozaj unikátnym dizajnom. Väčšina dostupných renderov zobrazuje vozidlo v pomerne prirodzených prostrediach, avšak nie všetky. Na jednom z nich totiž môžete vidieť pick-up v takzvanej “SpaceX edícii”, kde vyzerá, akoby stál na nehostinnom povrchu Marsu.

Emre Husmen – behance.net

Novinka bude podľa všetkého poriadna beštia, o čom svedčia aj slová svetoznámeho vizionára Elona Muska. Pick-up totiž označil ako “futuristický cyber-punk”, pričom dodal, že by sa nemal predávať za viac ako 50 tisíc dolárov, čo je pre mnohých skvelá správa.

Emre Husmen – behance.net

“Predstavoval som si, že tento pick-up bude po svojom debute najrýchlejším zo všetkých. Jeho exteriér som chcel navrhnúť tak, aby bol čo najviac športový a dynamický. Za zadné okná som umiestnil “žraločie plutvy”, aby vozidlo bolo ešte aerodynamickejšie, pričom na každej strane sa nachádzajú vysúvateľné schody, ktoré uľahčujú prístup do úložného priestoru či kabíny. Toto sú tie najzákladnejšie veci, na ktoré som počas navrhovania myslel,” prehlásil Husmen.

TIP REDAKCIE
MediaTek chystá čipset pre lacnejšie vlajkové lode. Takýto výkon môžete čakať!
Emre Husmen – behance.net
Emre Husmen – behance.net
Emre Husmen – behance.net

Všetky zverejnené snímky si môžete pozrieť aj vy, a to na stránke behance.net.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať