OnePlus 7T sa verejnosti predstaví 10. októbra. 90 Hz displej je istotou

0
Foto: slashleaks.com

Tak ako po minulé roky, aj tohtoročná jeseň je nabitá technologickými novinkami, ktoré už stihol predstaviť Samsung alebo Apple. O pár dní nás čaká Huawei a v ďalšom mesiaci Google či taký OnePlus.

OnePlus predstaví vylepšený model 7T a 7T Pro. Udeje sa tak v niekoľkých etapách. Oficiálny web výrobcu potvrdzuje, že európska premiéra prebehne 10. októbra v Londýne. Nie je úplne jasné, akú stratégiu výrobca tento rok zvolí.

OnePlus má naplánovanú tlačovú udalosť aj na 26. septembra, ktorá sa bude týkať Severnej Ameriky a Indie. Okrem dvojice smartfónov by sme mali spoznať aj prvý inteligentný televízor z dielne OnePlus.

Web výrobcu potvrdzuje, že OnePlus 7T a 7T Pro budú vybavené obrazovkou s 90 Hz obnovovacou frekvenciou. Vysoká frekvencia obnovenia sa osvedčila a je kladne hodnotená už pri aktuálnych modeloch 7 a 7 Pro. Zabezpečuje plynulejšie zobrazovanie obsahu, hier a animácií užívateľského prostredia.

OnePlus 7T
Foto: pricebaba.com

V útrobách mobilných noviniek by sa mal nachádzať výkonný čipset Snapdragon 855+, 8 GB operačná pamäť a trojica hlavných fotoaparátov. Potenciálnu podobu smartfónu OnePlus 7T zverejnil ešte v auguste informátor Steve H.McFly z OnLeaks.

Výrobca by mal podnietiť záujem o inovované vlajkové lode aj limitovanou edíciou McLaren Senna, ktorá pravdepodobne ponúkne najvyššiu pamäťovú konfiguráciu, tematický dizajn a obsiahlejšie balenie so spomienkovými predmetmi, ktoré budú inšpirované motoristickým športom.

OnePlus 7T a 7T Pro asi nemusia zaujímať vlastníkov aktuálnych modelov 7 a 7 Pro. Skôr budú atraktívne pre majiteľov starších modelov OnePlus, ktorí by mohli zvážiť výmenu.