Batéria z iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max má 4 000 mAh batériu a rovnakú RAMku ako iPhone XS

O nových iPhonoch vieme už všetko. Veľký iPhone 11 Pro Max v sebe skrýva 4 GB operačnú pamäť RAM a akumulátor s kapacitou takmer 4 000 mAh.

O nových iPhonoch vieme už všetko. Po novom sme sa totiž dostali aj k dvom donedávna chýbajúcim informáciám. Veľký iPhone 11 Pro Max v sebe skrýva 4 GB operačnú pamäť RAM a akumulátor s kapacitou takmer 4 000 mAh.

Prezradilo nám to rozobratie najlepšie vybaveného modelu, kde je opäť použitá batéria v tvare písmena L. Podobná taktika funguje od príchodu jubilejného iPhone X, píše GSMArena. Desiatka uzrela svetlo sveta ešte v druhej polovici roka 2017.

Podoba zdroja elektrickej energie nie je však žiadna náhoda, ale zámer výrobcu. Firma Apple sa týmto spôsobom snaží maximalizovať kapacitu a zároveň i šetriť priestor v útrobách smartfónu pre iné súčiastky.

Útroby novinky

Preto bolo možné, aby iPhone 11 Pro Max ponúkol až o 800 mAh viac ako jeho generačný predchodca iPhone XS Max z minulého roka. Operačná pamäť zostala však bez akejkoľvek zmeny. Nový iPhone tak ponúka stále 4 GB RAM.

TIP REDAKCIE
Realme Pad nedostane Android 12, predstavený bol pritom iba nedávno

Android stále vedie

Aj keď je 3 969 mAh z pohľadu fanúšikov značky Apple naozaj dosť, nový iPhone v porovnaní s konkurenciou stále zaostáva. Tiež nedávno predstavený Samsung Galaxy Note10 ponúka až 4 300 mAh obludu.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať