iphone 11 pro schiller

V krabičke iPhone 11 Pro bude namiesto 5 W až 18 W rýchlonabíjačka

Po niekoľkých rokoch doprosovania sa Apple rozhodol, že do balenia top modelov iPhone, v tomto prípade iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max pridá rýchlonabíjačku.

Po niekoľkých rokoch doprosovania sa Apple rozhodol, že do balenia top modelov iPhone, v tomto prípade iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max pridá rýchlonabíjačku. V krabičke oboch zariadení si preto záujemcovia nájdu aj 18 W USB-C do Lightning nabíjačku.

Bohužiaľ, lacnejší iPhone 11 si bude musieť vystačiť s 5 W nabíjačkou.

Apple tvrdí, že výdrž batérie v iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max je výrazne lepšia než tá minuloročná. iPhone 11 na jedno nabitie v porovnaní s iPhone XR vydrží o 1 hodinu dlhšie, iPhone 11 v porovnaní s iPhone XS o 4 hodiny dlhšie a iPhone 11 Pro Max v porovnaní s iPhone XS Max až o 5 hodín dlhšie.

Nové iPhony podporujú Apple nabíjačky až do výkonu 87 W. To samozrejme neznamená, že sa pri takomto výkone aj budú nabíjať.

Viac informácií o novinkách si môžete prečítať v samostatných článkoch. O najlacnejšom z trojice, iPhone 11, sme písali tu, o dvoch top modeloch iPhone 11 Pro a 11 Pro Max zas tu.

Total
10
Zdieľaní