Huawei Mate 30 Pro: Sledujte s nami predstavenie naživo!

Huawei už o 2 dni ukáže svoju najnovšiu vlajkovú loď a vysvetlí, ako je to so softvérom.

1

Novinková druhá polovica roka pokračuje. Po predstavení Galaxy Note 10 a iPhone 11 prichádza rad na Huawei. Čínska spoločnosť svoj najnovší výtvor svetu ukáže už tento štvrtok. Tak, ako býva zvykom, aj v tomto prípade bude celé predstavenie vysielať naživo.

O Huawei Mate 30 Pro však vieme takmer všetko. Na internete sa objavili špecifikácie, unikli dokonca aj promo obrázky určené pre billboardy či online kampane. Vieme, že môžeme čakať klasický Huawei Mate 30, prémiový Mate 30 Pro, luxusný Mate 30 Porsche Design a lacnejší Mate 30 Lite.

Vo štvrtok by sme mali spoznať aj nástupcu obľúbených hodiniek Huawei Watch GT 2, ktoré spoločnosť vylepšila o presnejšie sledovanie fyzických aktivít. Chýbať samozrejme nemá ani jedna z najlepších výdrží batérie vo svojej kategórii, o ktorú sa pričiní vlastný operačný systém Huawei LiteOS.

Najväčším bodom celej prezentácie paradoxne nebude samotné zariadenie, ale nové informácie o softvéri priamo z úst predstaviteľov Huawei. Predpokladá sa totiž, že Mate 30 Pro neponúkne plnohodnotný systém. Chýbať mu majú Google aplikácie a služby, ku ktorým mu nebola udelená licencia.

Konferencia je naplánovaná na štvrtok 19. septembra o 14:00 stredoeurópskeho letného času (CEST). Ak ju chcete pozerať, uložte si tento odkaz. Tesne pred začatím ho však budeme zdieľať aj na našich sociálnych sieťach.