iPhone 11 Pro

iPhone 11 v aplikácii AnTuTu získal menej bodov ako TOP Android

iPhone 11 prezradil, čo všetko zvládne jeho hi-tech čipset Apple A13. Ešte čerstvý výsledok z benchmark aplikácie AnTuTu hovorí o slušnom počte bodov.

iPhone 11 prezradil, čo všetko zvládne hi-tech čipset Apple A13. Ešte čerstvý výsledok z aplikácie AnTuTu hovorí o jeho výkone, kde sa novému iOS smartfónu podarilo získať slušný počet bodov. Na vrchol však nepatrí.

Momentálne najvýkonnejší Android smartfón Black Shark 2 Pro od Xiaomi dosiahol necelých 470 000 bodov, čo je o pár tisícok viac ako v prípade TOP novinky z dielne firmy Apple. Veľký iPhone 11 Pro Max si totiž pripísal na svoje konto 462 000 bodov (obyčajná verzia cez 456 000).

Ide tu o oficiálne čísla zo sociálnej siete Weibo. Zverejnenie majú teda v prstoch tvorcovia populárnej aplikácie AnTuTu, informuje web Gadgets360.

iPhone 11 v AnTuTu
iOS novinky v AnTuTu

Za tak vysokými číslami stojí kombinácia operačného systému iOS 13 a technologicky pokročilého čipsetu A13, ktorý vzniká prostredníctvom moderného, iba 7-nanometrového výrobného procesu. Novinka ponúka o 20 % lepší výkon a o 30 % nižšiu spotrebu elektrickej energie.

TIP REDAKCIE
Microsoft VARUJE: Začal sa šíriť absolútne deštruktívny malvér, vypína celé krajiny!

Predaj iPhone 11 a jeho súrodencov štartuje od 20. septembra, čiže už zajtra. Dobrou správou je, že Slovensko by malo byť tentokrát v prvej vlne, takže nebude potrebné čakať niekoľko dní navyše ako po minulé roky.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať