Vybavujte dovolenky: World of Warcraft Classic príde už o necelý mesiac

Vydanie dlho očakávanej hernej pecky World of Warcraft Classic sa neodvratne blíži.

Vydanie dlho očakávanej hernej pecky World of Warcraft Classic sa neodvratne blíži. O jej epickom návrate nás počas eventu BlizzCon 2017 nečakane informoval prezident spoločnosti Blizzard Entertainment, Allen Brack.

Titul World of Wacraft Classic si fanúšikovia série prvýkrát pýtali už niekoľko datadiskov dozadu. Paradoxom je, že práve Allen sa len rok pred predstavením preslávil svojím odporom k vydaniu serverov pre staršie verzie hry, a to formou vety „you think you do, but you don’t“, ktorá sa stala hitom v prostredí WoW komunity. Nikto však nie je neomylný, čo si časom uvedomil aj Allen.

Pozitívny ohlas od fanúšikov

Po veľkom predstavení WoW Classic sme sa ale dozvedeli o niečo smutnejšiu správu, a to že titul bude najskôr dostupný až o dva roky, teda v roku 2019. V tom návale radosti a nostalgie to však ako zlú správu vnímal len málokto, čo je vidno aj na reakcii prítomných divákov.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22: Koľko budú stáť chystané novinky? Poznáme ceny!

Rok 2019 je však už konečne tu, pričom prvá verzia najpopulárnejšieho MMORPG dorazí už 27. augusta.

Level 1, level 2, level 3…

Už o necelý mesiac sa teda budete môcť vrhnúť do objavovania klasického Azerothu, záživného levelovania vašej postavy po úroveň 60 a následného progresu v PvE či PvP oblasti hry. Koniec koncov, či už budete pracovať na dobytí Molten Core alebo sa úmorne trápiť na svojej ceste k 14. ranku v PvP, oboje má niečo do seba.

Total
46
Zdieľaní
Total
46
Zdieľať