Elektromobil Razer

Elektromobil s logom Razer. Nové SUV si zamiluje nejeden gamer

Americký výrobca herného príslušenstva spojil sily s čínskym výrobcom elektromobilov a vzniklo z toho SUVčko, ktoré zdobí logo Razer.

Americký výrobca herného príslušenstva spojil sily s čínskym výrobcom elektromobilov a vzniklo z toho SUVčko s batériou, ktoré zdobí logo Razer. Ide o model Razer ES6 pre 88 vyvolených gamerov. Presne toľko kusov príde na svet. Čo je teda v ponuke a za akú sumu?

Za výrobou štvorkolesového kúsku stojí spoločnosť NIO, informuje TechSpot. Rovnako však stojí za zmienku aj to, že bude dostupný iba pre čínskych zákazníkov. Pripraviť si však treba necelých 70 000 amerických dolárov. Premiéra prebehla počas každoročného podujatia ChinaJoy 2019.

Novinka ponúka akceleráciu, ktorá dosiahne rýchlosť 100 km/h za približne 4,7 sekundy. Tento výsledok má na svedomí prítomný elektromotorom s výkonom 544 konských síl. Súčasťou výbavy je ale okrem iného aj ikonické Chroma LED osvetlenie, Hue alebo špičkové priestorové audio THX.

Elektromobil Razer
Foto: Razer
Elektromobil Razer
Foto: Razer
Elektromobil Razer
Foto: Razer

Ak by malo elektrické SUV v Číne úspech, je dosť možné, že podobná spolupráca prebehne aj v iných častiach sveta, a to vrátane Európy. Tentokrát však už s trošku väčšími výrobnými kapacitami, aby dokázali pokryť viac dopytu.

TIP REDAKCIE
TikTok plánuje veľkú zmenu: Pripravte si peňaženky, už to nebude zadarmo!

Total
47
Zdieľaní
Total
47
Zdieľať