motorola razr

Skladacia Motorola Razr má v decembri doraziť aj do Európy, lacná rozhodne nebude

Dianie okolo revolučných zariadení s ohybnými obrazovkami po prvotnom ošiali na chvíľu utíchlo. Galaxy Fold a Mate X sa ešte stále nepredávajú.

Dianie okolo „revolučných“ zariadení s ohybnými obrazovkami po prvotnom ošiali mierne utíchlo. Vyzdvihovaní reprezentanti nového odvetvia menom Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate X sa ešte stále nepredávajú.

Po dlhšej odmlke na však objavili nové informácie o smartfóne Motorola Razr, ktorá má taktiež využívať pokrokovú ohybnú obrazovku. V porovnaní s dvomi zariadeniami v úvode pôsobí asi najpraktickejšie. Aspoň podľa zverejnených vizualizácií, ktoré majú reflektovať jej skutočnú podobu.

Kompaktná vyklápačka inšpirovaná „žiletkou“ z roku 2004 by mala svojou hardvérovou výbavou spadať niekde do strednej alebo vyššej strednej triedy.

motorola razr
Vizualizácia Sarang Sheth, Yanko Design

Podľa informácií holandského portálu letsgodigital.org sa bude nová Motorola Razr predávať aj v Európe. Na trh by mala vstúpiť v decembri 2019, poprípade o mesiac neskôr, v januári 2020. Pôvodne bolo známe, že novinku ponúkne v USA len operátor Verizon.

Ako sa očakáva, moderná vyklápačka nebude lacná. Maloobchodná cena sa môže pohybovať okolo sumy 1 500 EUR. Stále pôjde o lacnejšie zariadenie ako Galaxy Fold alebo Mate X. Na druhú stranu, bude drahšie ako tradičné vlajkové lode.

TIP REDAKCIE
RECENZIA Motorola Moto G200 5G: Smartfón s najlepším pomerom ceny a výkonu?

Za vysokou cenou samozrejme stojí zložitý flexibilný displej, ktorý by mal mať po roztvorení 6,2-palcovú uhlopriečku a rozlíšenie 876 x 2142 pixelov.

Total
16
Zdieľaní
Total
16
Zdieľať