Upútavka od LG

LG predstaví nezvyčajný telefón. Môže byť skladací alebo ponúkne až 2 displeje

Už čoskoro spoznáme nový smartfón, ktorý by mal ponúknuť nezvyčajnú konštrukciu. Nová upútavka od LG poodhalila záhadnú novinku.

Už čoskoro spoznáme nový smartfón, ktorý by mal ponúknuť nezvyčajne prevedenú konštrukciu. Nová upútavka od LG poodhalila záhadnú novinku vrátane dátumu jej predstavenia. Deň D prebehne už o pár týždňov, pretože je naplánovaný  na každoročné podujatie IFA 2019.

Čo sme sa teda dozvedeli z čerstvo zverejneného videa? Že existujú tri možnosti. Buď pôjde o skladací model alebo model s duálnou obrazovkou. V takom prípade môže ponúknuť prevedenie v štýle prenosnej konzoly Nintendo 3DS alebo dodatočné príslušenstvo v podobe krytu so sekundárnym displejom.

Najväčšie šance má posledná možnosť. Upútavka od LG spočiatku ukazuje telefón s jedným zobrazovacím panelom, na ktorom beží takzvaná arkáda. Neskôr však k nemu pribudne ďalší a nakoniec sú oba vzájomne preložené. Zariadenie sa totiž zavrie ako kniha.

Ak má avizovaná mobilná novinka ponúknuť skladaciu konštrukciu, medzi displejmi by chýbali rámiky. Je tu teda dosť pravdepodobné, že je reč o špeciálnom kryte. Viac budeme vedieť 6. septembra.

TIP REDAKCIE
Samsung Galaxy S22+ 5G: Poznáme očakávané špecifikácie aj to, ako bude vyzerať!

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať