Vie o nich len málokto: Tieto gadgety stoja do 20 € a ponúkajú skvelú kvalitu

Svet technológií je plný skrytých pokladov. Dnes tu pre vás máme dve zariadenia, ktoré aj napriek svojej nižšej cene ponúkajú veľmi rešpektovateľnú kvalitu.

Svet technológií je plný skrytých pokladov, ktoré objaví len málokto. Dnes tu pre vás máme dve zariadenia, ktoré aj napriek svojej nižšej cene ponúkajú veľmi rešpektovateľnú kvalitu. Poďme sa na ne teda pozrieť.

QCY QY19

Cena: 9,52 €

Našim prvým tipom sú slúchadlá QCY QY19, novinka z dielne QCY, ktorá v porovnaní so svojimi predchodcami prešla niekoľkými vylepšeniami. Sám výrobca priznáva, že samotná výroba je takmer o polovicu drahšia, na čo je však veľmi pyšný.

Slúchadlá však okrem vylepšenej kvality spracovania ponúkajú aj výrazne kvalitnejšie podanie zvuku. Zodpovedný za to je Bluetooth 5.0 a podpora APT-X. Príslušenstvo okrem toho disponuje potláčaním okolitého hluku, ovládacími prvkami na kábli a dlhou výdržou. QCY udáva, že na jedno nabitie dokážu hrať 6,5 hodiny, v režime standby vydržia až 100 hodín.

Samozrejmosťou je aj certifikácia IPX4, vďaka čomu sa kľudne hodia aj do posilňovne či na behanie.

Tým najlepším na slúchadlách je však ich cena. Tá sa momentálne vďaka výraznej zľave pohybuje na úrovni len 9,52 €.

Lemfo B57

Cena: 19,77 € | Kupón: HTYJMFB

Vo veľkej zľave sú tiež inteligentné hodinky Lemfo B57 s vlastným operačným systémom, ktoré vďaka mobilnej aplikácii prepojíte nielen s Androidom, ale aj s iPhonom. Hodinky ponúkajú 1,3-palcový IPS displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov, senzorom pre meranie srdcového tepu, Bluetooth 4.0 a 180 mAh batériu.

Hodinky však okrem toho ponúkajú stupeň krytia IP67, takže sú odolné voči vode, čo je vlastnosť, bez ktorej si inteligentné hodinky už ani nevieme predstaviť. Lemfo B57 samozrejme dokážu monitorovať rôzne športové aktivity, ako napríklad chôdzu, beh či bicyklovanie.

Cena hodiniek sa zastavila len na 19,77 €. Pre jej dosiahnutie je však nutné zadať kupón HTYJMFB. Lákavý môže byť aj dizajn, vďaka ktorému sa (ne)nápadne podobajú na Apple Watch. K dispozícii sú v čiernom, bielom a ružovom prevedení.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať