Vraj nové Štart menu

Windows 10 vraj nechtiac odhalil nové Štart menu. Takto by malo vyzerať

Populárny operačný systém Windows 10 by mal dostať nové Štart menu a toto je vraj jeho podoba, ktorej chýbajú roky zaužívané dlaždice.

Microsoft odhalil jednu z pripravovaných softvérových noviniek pre svoj najnovší operačný systém. Populárny Windows 10 by mal dostať nové Štart menu. Toto je vraj jeho podoba, ktorej chýbajú roky zaužívané dlaždice.

Ako sme sa však k nemu dostali? Screenshot novej ponuky začal včera večer kolovať internetom a v tejto chvíli je takmer na každom zahraničnom tech webe vrátane The Verge.

Za prvotným zverejnením stoja testeri, ktorí mali prísť do kontaktu s vylepšenou internou verziou systému. Keď ju však spustili, čakalo ich milé prekvapenie. Namiesto klasického Štart menu s dlaždicami bola z ničoho nič vidieť jednoduchšie prevedená alternatíva s nádychom minimalizmu.

Momentálne je ale otázne, či ide o nadchádzajúcu zmenu alebo menšie nedorozumenie, čiže omyl softvérových vývojárov z radov Microsoftu. Do úvahy tu pripadá jedna aj druhá možnosť, takže si musíme počkať na oficiálne vyjadrenie amerického giganta. Ten podľa webu TechSpot sľúbil, že sa na to čo najskôr pozrie.

TIP REDAKCIE
Xiaomi 12 bude predstavený v decembri: Pozrite si prehľad základných špecifikácií!
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať