GADGET: Bezdrôtové Xiaomi slúchadlá za 15,99 €? Odteraz bez problémov

Creality Ender 3 Pro je jednou z niekoľkých populárnych 3D tlačiarní, ktoré sú určené začiatočníkom alebo užívateľom, ktorí sa chcú začať 3D tlači venovať.

Ak hľadáš slúchadlá, ktoré ti pri nosení absolútne nebudú zavadzať, máme skvelý tip. Volajú sa QCY T1C Youth a ponúkajú bezdrôtovú konektivitu cez Bluetooth 5.0, slušnú výdrž batérie a čo je hlavné, výbornú reprodukciu hudby.

Xiaomi QCY T1C Youth

Cena: 15,99 € | Doručenie: Zadarmo

Základom balenia je nabíjacia stanica, ktorá zároveň slúži ako puzdro. Pri opakovanom dobíjaní cez túto stanicu si môžete užiť až 20 hodín hudby, čo rozhodne nie je málo. Na jedno nabitie môžete hudbu počúvať približne 4 – 5 hodín. Slúchadlá sa veľmi jednoducho pripoja k vášmu zariadeniu a ponúkajú možnosť prijímania hovorov, čo môžete oceniť napríklad pri ceste do školy či práce.

Xiaomi QCY T1C

Bluetooth 5.0 a kodeky

Veľkým lákadlom sú však technológie, ktoré sa v tak malých slúchadlách nachádzajú. Bluetooth 5.0 sme už spomenuli, ten sa stará o vysokú kvalitu a stabilitu spojenia. Nechýbajú však ani kodeky SBC a AAC. O hudbu sa postarajú dynamické meniče o priemere 6 mm.

O kvalite slúchadiel svedčí aj vyššia cena na slovenskom trhu, kde sa predávajú za približne 30 €. Vďaka obchodu TomTop si ich však môžete objednať doslova za zlomok. V aktuálnej akcii nestoja ani 16 €.

Ender 3 Pro

Cena: 176,20 €Dostupnosť: 4-7 dní, EÚ sklad

Creality Ender 3 Pro je jednou z niekoľkých populárnych 3D tlačiarní, ktoré sú určené začiatočníkom alebo užívateľom, ktorí sa chcú začať 3D tlači venovať. Podobne ako napr. model Anet A8, aj Ender 3 je stavebnicou, ktorú si užívateľ zostaví sám.

Spolu s tlačiarňou, resp. jej jednotlivými dielmi je dodávané aj potrebné náradie a samozrejme návod (video TU). Zostavenie by nemalo trvať viac ako 10 – 20 minút.

Plocha určená pre tlač má rozmery 220 × 220 × 250 mm. Výhodou je rýchle nahrievanie pracovnej dosky, ktorá dosiahne teplotu 110 stupňov Celzia iba za 5 minút. Maximálnu stabilitu a presnosť tlače zabezpečí masívny rám z kovu, ako aj posuvný mechanizmus s V ložiskom.

Tlačiareň Creality Ender 3 Pro využíva patentovanú vymeniteľnú dýzu MK10 s priemerom 0,4 milimetra. Tlačiť dokáže rýchlosťou 180 mm/s a poradí si s rôznymi typmi vlákna s priemerom 1,75 milimetra.

ender 3D

Podporované sú typy vlákien PLA, ABS, NYLON, PETG, WOOD, PVA či HIPS. Návrhy vo formátoch STL, OBJ a AMF je možné tlačiť z SD karty, ktorá je súčasťou balenia, poprípade priamo z počítača (program Cura a pod.).

Schémy pre tlač rôznych modelov nájdete napríklad na stránke cults3d.com alebo thingiverse.com. 3D tlačiareň Creality Ender 3 je dostupná v EÚ sklade predajcu TomTop, čiže jej doručenie nebude trvať dlho. Predajca hovorí o 4-7 pracovných dňoch.

Cena tlačiarne je priateľská, stojí len 176,20 €. Všetky podrobnosti nájdete na webe predajcu v odkaze vyššie.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať