Predné aj zadné sklo novinky

Čína prinesie smartfón s displejom cez celú prednú aj zadnú stranu

Mobilná novinka so značkou Vivo vraj ponúkne displej, ktorý pokrýva nielen celú prednú, ale aj celú zadnú stranu jej konštrukcie.

Čínsky výrobca spotrebnej elektroniky pracuje na mobilnom telefóne, aký sme na pultoch našich obchodov zatiaľ ešte nemali. Mobilná novinka so značkou Vivo vraj ponúkne displej, ktorý pokrýva nielen celú prednú, ale aj celú zadnú stranu jej konštrukcie.

Nový smartfón by mal dostať do hardvérovej výbavy zobrazovací panel s tak zaoblenými bočnými stranami, že uhol dosiahne až 90 stupňov. Rovnako vytvarované sklo sa ale bude nachádzať aj na zadnej strane, kde je podľa všetkého umiestnený sekundárny displej. Vďaka tomu vznikne konštrukcia s dokonalou symetriou.

S vytvorením predstavy vám pomôže fotografia vyššie, kde je príležitosť vidieť obe časti na sebe. Za ich zverejnením stojí renomovaný leaker Ice universe, ktorý si myslí, že ide o nadchádzajúci model Vivo NEX 3. Ten v takom prípade nahradí minuloročný Vivo NEX Dual Display.

Rovnako sme sa ale dozvedeli i to, že môžeme očakávať aj absenciu výrezu či diery. Jedno ani druhé pripravovaný smartfón nedostane, takže existujú dve možnosti. Selfie kamera má buď vysúvací motorček alebo je zabudovaná priamo v jednom z prítomných displejov.

Kedy sa smartfónu Vivo NEX 3 dočkáme, momentálne netušíme. Únik živej fotografie časti konštrukcie však naznačuje, že oficiálne predstavenie už pomaličky, ale isto klope na dvere. Do úvahy tu pripadá koniec roka. Minuloročnú generáciu sme spoznali v decembri.

Total
12
Zdieľaní
Total
12
Zdieľať