Režisér potvrdzuje: Pokračovanie TO bude mať 2 hodiny a 45 minút

Po niekoľkých upútavkách na pokračovanie legendárneho hororu TO tu máme ďalšiu skvelú novinku, a to priamo z úst režiséra.

Po niekoľkých upútavkách na pokračovanie legendárneho hororu TO tu máme ďalšiu novinku, a to priamo z úst režiséra. Andy Muschietti totiž potvrdil, že Kapitola 2 je až o pol hodiny dlhšia ako prvý film, informuje server Digital Spy.

Horory sa zväčša nevyznačujú svojou dĺžkou, ale temnou atmosférou a mnohými nečakanými momentami, ktoré nás majú za úlohu poriadne vyľakať. Práve to je ale len jeden z faktorov, vďaka ktorému TO vystupuje z veľmi širokého radu. Dĺžka Kapitoly 2 sa aktuálne pohybuje na hranici 2 hodín a 45 minút. Andy taktiež dodáva, že nikto z tých, ktorí film už videli, sa na jeho trvanie ani v najmenšom nesťažoval.

Pôvodne mal cez 4 hodiny

„V začiatočných fázach tvorby príbehu vám príde každý jeden detail nevyhnutný. No keď zistíte, že po zostrihaní má film cez 4 hodiny, uvedomíte si, že niektoré scény môžete z príbehu vynechať bez toho, aby to ublížilo deju,“ povedal Muschietti serveru Digital Spy.

TIP REDAKCIE
Drahé notebooky, drahé príslušenstvo: Apple predáva handričku na displej za 25 €

Režisér naďalej uisťuje verejnosť, že z pôvodne 4-hodinového hororového zážitku neboli vystrihnuté žiadne hororové scény. To znamená, že to najstrašidelnejšie z najstrašidelnejšieho vo filme ostalo, o čom sa budete môcť na vlastné oči presvedčiť už 5. septembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať