Vydanie filmu Minecraft sa posúva na neskôr. Dôvodom je odstúpenie režiséra

Všetcí tí, ktorí sa tešili na máj roku 2019 a spolu s ním aj na vydanie dlho očakávaného filmu Minecraft, sú isto po prečítaní nadpisu tohto článku aspoň trochu zaskočení.

Všetcí tí, ktorí sa tešili na máj roku 2019 a spolu s ním aj na vydanie dlho očakávaného filmu Minecraft, sú isto po prečítaní nadpisu tohto článku aspoň trochu zaskočení. Za toto oneskorenie môže jeden jediný človek, teda režisér a spoluautor scenára Rob McElhenney, ktorý sa už na tvorbe naďalej nebude podieľať.

Dôvod, prečo sa Rob takto rozhodol, je však zatiaľ neznámy, rovnako ako aj meno režiséra, ktorý ho na jeho už bývalej pracovnej pozícii zastúpi.

Koniec súvisiacim projektom?

Odstúpenie Roba z pozície režiséra však môže pre Microsoft znamenať kopu nepríjemných problémov, teda aspoň pokiaľ mal gigant spolu s vydaním filmu na pláne ešte nejaké iné projekty, ktoré naň nadväzovali alebo s ním boli priamo spojené.

O novom mene režiséra a taktiež aj dátume vydania spomínaného filmu by nás mal Microsoft čím skôr informovať. Podľa všetkého si však ešte nejakú tu chvíľu počkáme.