AKTUÁLNE: Samsung potvrdil predstavenie Galaxy Note 10. Stane sa tak 7. augusta!

To, o čom sa doteraz len špekulovalo je oficiálne potvrdené. Hovoríme samozrejme o novej vlajkovej lodi z dielne kórejského výrobcu – Samsung Galaxy Note 10.

To, o čom sa doteraz len špekulovalo je oficiálne potvrdené. Hovoríme samozrejme o novej vlajkovej lodi z dielne kórejského výrobcu – Samsung Galaxy Note 10, ktorá bude predstavená už 7. augusta v americkom New Yorku.

Samsung si na predstavenie novinku z radu Note vybral rovnaké miesto, ako minulý rok, teda Barclays Center v Brooklyne. Obrovská aréna, ktorá je mimochodom domovom pre športové tímy New York Islanders a Brooklyn Nets má kapacitu až 19 000 ľudí, čo je pre veľké predstavenie priam ideálne.

Jeden vycentrovaný fotoaparát

Na videopozvánke môžeme vidieť pero S Pen, ktoré nakreslí jeden fotoaparát. Samsung nám tým pravdepodobne naznačuje, že Galaxy Note 10 bude mať skutočne jeden vycentrovaný predný fotoaparát tak, ako sme informovali už dávnejšie. Niekoľko uniknutých informácií síce tvrdilo, že Samsung umiestni fotoaparát aj do stylusu, no takémuto riešeniu veľa šancí nedávame.

TIP REDAKCIE
Trvalo to, no dočkali sme sa: Instagram konečne umožní nahrávanie fotiek a videí cez desktop

 

Samsung bude už tradične Unpacked vysielať naživo na svojom webe a na YouTube kanáli. Viac informácií prinesieme hneď, ako ich získame.

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať