Galaxy Note+

FOTO: Samsung Galaxy Note 10+ na prvých záberoch. Takto bude vyzerať!

Po špecifikáciách a renderoch sme sa dočkali aj prvých fotografií. Očakávaný Galaxy Note 10+ predvádza svoje krivky na čerstvých záberoch.

Po špecifikáciách a renderoch sme sa dočkali aj prvých fotografií. Očakávaný Galaxy Note 10+ predvádza svoje krivky na čerstvých záberoch, kde je príležitosť vidieť prednú i zadnú stranu vynovenej konštrukcie.

Aké medzigeneračné zmeny nás teda tento rok čakajú? V prvom rade treba podotknúť, že podoba novinky, aká kolovala internetom počas posledných týždňov, nebola príliš ďaleko od reality.

Selfie fotoaparát v displeji predsa len presunuli do stredu. Ak však niekto očakáva, že bude dvojitý ako pri Galaxy S10+, tak zrejme zostane sklamaný. Na uniknutých záberoch od YouTubera TechTalkTV totiž figuruje obyčajné prevedenie s jedným snímačom a jednou optikou.

Zadná strana Galaxy Note 10+ zase ukrýva premiestnený hlavný fotoaparát, ktorý už nie je horizontálny, ale vertikálny. Preto sa po novom nachádza v ľavom hornom rohu, kvôli čomu pripomína konkurenčné smartfóny P20 a P30 z dielne spoločnosti Huawei.

TIP REDAKCIE
Clubhouse pre Android je bližšie. Beta verzia sa už testuje

Čo sa týka rámiku okolo zobrazovacieho panelu, tak ten aj tento rok opäť trošku schudol. Všimneme si to predovšetkým v hornej časti displeja, kde je konštrukčný rozdiel v porovnaní s minuloročnou generáciou asi najviditeľnejší.

Samsung Galaxy Note 10+ spoznáme podľa dostupných informácií 7. augusta, čiže už o pár týždňov. Svetlo sveta by navyše mala uzrieť i skladacia verzia s až 8-palcovou uhlopriečkou.

Páči sa ti Galaxy Note 10+?

Loading ... Loading ...
Total
39
Zdieľaní