Nový dizajn pre Galaxy Fold je vraj hotový. Dátum vydania však ostáva neznámy

Aspoň tak hovoria anonymné zdroje.

0
samsung galaxy fold
Samsung Galaxy Fold

Podľa anonymných zdrojov je nový dizajn pre Samsung Galaxy Fold už hotový, a to po presne dvoch mesiacoch práce. Ochranný film po novom údajne pokrýva celú obrazovku. Dostupné informácie ďalej spracoval server Engadget.

Nový dizajn, pokiaľ sú anonymné zdroje pravdivé, by mal byť konečným riešením problému, ktorým trpel pôvodný Galaxy Fold. Ochranný film totiž nie je možné len tak oddeliť a zrejme, čo je pre mnohých skvelá správa, sa postará aj o menšiu viditeľnosť kĺbu.

Galaxy Fold mal podľa plánov Samsungu o tomto čase dominovať mobilnému priemyslu, no opak je pravdou. Gigant však pilne pracuje na náprave renomé svojho zariadenia, čo potvrdzuje aj včerajšie prehlásenie ohľadom testovaných prototypov.

TIP REDAKCIE
Samsung uvádza na trh NVMe SSD disky 970 PRO a EVO. Majú byť absolútnou špičkou na trhu!

Dátum vydania je stále neznámy

Presný dátum vydania však nikto nepozná. Pokiaľ sú zdrojmi poskytnuté informácie pravdivé, čoskoro by sa malo začať s masovou výrobou prerobených súčiastok, a to na území Vietnamu. Tie isté zdroje ďalej tvrdia, že sa očakávaného dátumu vydania pravdepodobne nedočkáme ani 7. augusta, teda na evente Unpacked, počas ktorého bude predstavený Galaxy Note 10.

Nikto však nevyvrátil, že by sme sa kľúčovej informácie mohli dočkať v septembri, kedy svetlo sveta uzrie Mate X, skladací telefón z dielne Huawei.

Odpovede na väčšinu otázok teda stále visia vo vzduchu, čo znamená, že nám neostáva nič iné, než čakať.