4ka ničí konkurenciu: Na celé leto dáva 300 GB, aj v sieti Orangeu

4ka pritvrdila, ostatným operátorom nedáva šancu.

2

Najmladší operátor na Slovensku tento rok opäť prekonáva všetkých ostatných operátorov. Na celé leto totiž prináša akciu, vďaka ktorej si môžete užívať nekonečné dáta, informoval v tlačovej správe. 4ka síce upozorňuje, že nekonečné dáta v skutočnosti znamenajú 300 GB, aj napriek tomu ide o lákavú ponuku, ktorú doteraz nedorovnal žiaden z troch zvyšných operátorov.

Ako na to?

Stačí, aby ste si aktivovali nový paušál bez viazanosti a nastavili úhradu služieb z platobnej karty. Toto všetko sa dá spraviť pohodlne cez internet.

300 GB dát môžu v celej SR využívať všetci tí, ktorí si od 1.7 do 31.8 zakúpia alebo už majú zakúpený paušál SLOBODA+ dáta v sieti 4ka alebo paušál SLOBODA DÁTA a majú nastavenú automatickú úhradu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA.

Nový zákazník nekonečné dáta v celej SR získa, ak si kúpi 4ka SIM kartu a ktorýkoľvek nový paušál SLOBODA+ balík dáta v sieti 4ka, prípadne nový paušál SLOBODA DÁTA. Stačí od 1. júla do 31. augusta 2019 zaslať SMS v tvare PLUS na číslo 950.

Noví aj existujúci zákazníci

Aj existujúci zákazník môže mať toto leto nekonečné dáta v celej SR. Benefit získa za rovnakých podmienok pri prvej aktivácii paušálu počas trvania kampane. Stačí mať počas letných prázdnin aktívny alebo si zakúpiť niektorý z nových paušálov SLOBODA+ dáta v sieti 4ka, mať aktivovanú automatickú úhradu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA z platobnej karty a uhradiť obnovu SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA z platobnej karty.

Všetko si zákazník nastaví pohodlne v Mojej zóne, kde prihlásenie alebo vytvorenie konta zvládne za pár minút každý. Čím skôr tak urobí, tým dlhšie si toto leto vychutná nekonečné dáta v celej SR, to znamená nielen v 4G sieti operátora 4ka, ale aj v 3G sieti obchodného partnera Orange Slovensko.

TIP REDAKCIE
Prečo Slováci nemajú radi mobilných operátorov?

„Zadaním platobnej karty a nastavením 4ka SMART platieb získa zákazník ďalší benefit navyše. Stačí si ich raz nastaviť a už sa o nič nemusí starať. Ide o nový, moderný spôsob a kvalitu platieb za služby mobilného operátora. Všetko prebehne úplne samo, tak, aby zákazník vždy mohol naplno využívať služby 4ky a nemusel nikam chodiť,“ vysvetľuje Marek Jánošík, vedúci produktového oddelenia 4ky.

Optimálne nastavenie 4ka SMART platieb znamená, že sa zákazníkovi mesačný poplatok za služby uhradí automaticky z platobnej karty a nemusí sa o nič starať. Zároveň ho takéto nastavenie chráni pred tým, aby ostal bez kreditu, ktorý môže potrebovať napríklad na zakúpenie parkovného, lístkov na vlak, MHD alebo iné služby. V prípade poklesu kreditu pod dve eurá, mu operátor s jeho vedomím dobije z karty ďalšie štyri eurá.

Extra benefit pre držiteľov Mastercard

Pre všetkých, ktorí si počas zvýhodnenej ponuky v Mojej zóne nastavia úhradu obnovy SLOBODY+ alebo SLOBODA DÁTA priamo z platobnej karty Mastercard/Maestro má 4ka bonus navyše. Nekonečné leto si vychutnajú o mesiac dlhšie ako ostatní, teda až do 31.10.2019.