Novinka od Microsoftu

Šampóny pre gamerov: Xbox má svoje vlastné hygienické prípravky

Xbox rozširuje portfólio o nový produkt. Nejde však o konzolu, herný ovládač a dokonca ani hru. Reč tu totiž je o sade hygienických prípravkov.

Xbox rozširuje portfólio o nový produkt. Nejde však o konzolu, herný ovládač a dokonca ani hru. Reč tu totiž je o sade hygienických prípravkov, na ktoré nalepili etiketu s logom populárnej značky z herného priemyslu.

Na prítomnej etikete je ale okrem iného aj text “Lift your game”, ktorý podľa všetkého reprezentuje názov čerstvého modelového radu. To tvoria štyri nezvyčajné produkty vrátane šampónu či takého dezodorantu, informuje TechSpot.

Za výrobou prípravkov pre hygienické potreby stojí známa spoločnosť Axe. V niektorých kútoch sveta však pôsobí pod značkou Lynx, čo je príležitosť vidieť i na novinkách od Xboxu. Keďže sa budú zatiaľ predávať iba na Novom Zélande a v Austrálii, tak im ani nič iné nezostávalo. V oboch krajinách ju poznajú pod druhým názvom.

“Vidíme, že fanúšikovia Xboxu každodenne dosahujú neskutočné veci, preto chceme túto vysokú zručnosť, vášeň a odhodlanie osláviť niečím skutočne špeciálnym,” uviedla Tania Chee, šéfka biznis divízie spoločnosti Xbox Australia.

TIP REDAKCIE
Elektromobil od Xiaomi? Výroba sa rozbehne v roku 2024

Ak by sa sada hygienických prípravkoch predsa len uchytila, nie je vylúčené ani to, že ich čoskoro uvidíme i na pultoch lokálnych obchodov. Ak tak bude, dá sa očakávať, že skôr či neskôr zareaguje ďalšie známe meno z herného priemyslu – spoločnosť Razer.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať