Razer má svoj vlastný nápoj. Respawn pomôže dosiahnuť lepší herný výkon

Potrebuješ mentálne povzbudiť? Toto ti pomôže.

0
Nápoj Razer Respawn
Nápoj Razer Respawn

Renomovaná americká spoločnosť Razer vyrukovala s novým produktom, aký v jej obšírnom portfóliu doteraz nefiguroval. Špeciálny nápoj Respawn pomôže hráčom dosiahnuť lepšie sústredenie a rýchlejšie reflexy. Na pulty obchodov zavítajú až štyri príchute vrátane originálneho šejkera.

V prvom rade treba podotknúť, že tentokrát nejde o energetický, ale o takzvaný nootropický nápoj. Čo to ale znamená? Že je zameraný aj na psychické, nie iba čisto fyzické povzbudenie. Preto obsahuje výťažok zo zeleného čaju alebo taký cholín, píše TechSpot.

Rovnako mu však nechýbajú ani vitamíny, ako je napríklad B3, B5, B6 či B12, a to vrátane kofeínu. Jedna dávka obsahuje 95 miligramov.

Nápoj Razer Respawn
Nápoj Razer Respawn

V jednom balení za približne 25 dolárov sa nachádza 20 dávok s iba 20 kalóriami. Respawn totiž netvorí cukor, ale náhradné sladidlá, takže sa určite netreba obávať kíl navyše. Spomínaný šejker s logom nápoja vychádza na 30 dolárov.

Novinka je dostupná prostredníctvom e-shopu spoločnosti Razer, kde nájdete štyri príchute. Ponuka pozostáva z melóna, jablka, maliny a ananásu.