Nápoj Razer Respawn

Razer má svoj vlastný nápoj. Respawn pomôže dosiahnuť lepší herný výkon

Razer vyrukoval s novým produktom, aký v jeho obšírnom portfóliu doteraz nefiguroval. Nápoj Respawn pomôže hráčom dosiahnuť lepšie sústredenie.

Renomovaná americká spoločnosť Razer vyrukovala s novým produktom, aký v jej obšírnom portfóliu doteraz nefiguroval. Špeciálny nápoj Respawn pomôže hráčom dosiahnuť lepšie sústredenie a rýchlejšie reflexy. Na pulty obchodov zavítajú až štyri príchute vrátane originálneho šejkera.

V prvom rade treba podotknúť, že tentokrát nejde o energetický, ale o takzvaný nootropický nápoj. Čo to ale znamená? Že je zameraný aj na psychické, nie iba čisto fyzické povzbudenie. Preto obsahuje výťažok zo zeleného čaju alebo taký cholín, píše TechSpot.

Rovnako mu však nechýbajú ani vitamíny, ako je napríklad B3, B5, B6 či B12, a to vrátane kofeínu. Jedna dávka obsahuje 95 miligramov.

Nápoj Razer Respawn
Nápoj Razer Respawn

V jednom balení za približne 25 dolárov sa nachádza 20 dávok s iba 20 kalóriami. Respawn totiž netvorí cukor, ale náhradné sladidlá, takže sa určite netreba obávať kíl navyše. Spomínaný šejker s logom nápoja vychádza na 30 dolárov.

TIP REDAKCIE
Simulátor farmárčenia má na Steame úspech, prekonal aj Battlefield 2042

Novinka je dostupná prostredníctvom e-shopu spoločnosti Razer, kde nájdete štyri príchute. Ponuka pozostáva z melóna, jablka, maliny a ananásu.

Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať