Ďalší možný dátum predstavenia PlayStation 5: Konzola sa nám môže ukázať už 3. júna

Len o pár dní.

0

Máme k dispozícii ďalšie informácie ohľadom novej generácie konzoly PlayStation, ktorá by mohla na pulty obchodov doraziť ku koncu tohto roka. Konkrétne sa týkajú jej debutu.

Dostupných informácií ohľadom PlayStation 5 je stále pomerne málo. Aktuálne sa však vďaka Android Authority dozvedáme, kedy by sa mohlo všetko zmeniť, a teda kedy zrejme bude očakávaná konzola predstavená.

5. generácia populárnej platformy nám podľa správ od VentureBeat a Bloomberg môže byť odhalená už 3. júna. Ide o veľmi pravdepodobnú možnosť, keďže v tomto období Sony zvyčajne organizuje konferenciu, ktorá štartuje podujatie E3. Tento rok sa však kvôli pandémii koronavírusu konať nebude.

Zatiaľ si nie sme istí, čo presne môžeme od Sony očakávať. Môžeme sa dočkať odhalenia niektorých špecifikácií, dizajnu a s trochou šťastia aj ceny či dátumu začiatku predaja. Druhé dva spomenuté faktory nám však spoločnosť pravdepodobne objasní až neskôr.

Odpovedí na mnohé doposiaľ nezodpovedané otázky sa zrejme dočkáme už o pár dní. Asi ani nemusíme pripomínať, že kvôli pandémii sa predstavenie bude konať online a bez prítomností médií.