Huawei boduje: Tento rok stihol predať už 100 miliónov kusov smartfónov

Čínsky technologický gigant, Huawei, tento rok skutočne boduje. Od začiatku roka 2019 spoločnosť predala viac ako 100 miliónov smartfónov.

Čínsky technologický gigant, Huawei, tento rok skutočne boduje. Od začiatku roka 2019 spoločnosť predala viac ako 100 miliónov smartfónov. Firma pritom pracuje s internými databázami ku dňu 30. mája, ktoré majú byť veľmi presné, informovala v tlačovej správe.

Huawei si aj napriek americko-čínskej obchodnej vojne naďalej udržiava priazeň a dôveru svojich zákazníkov. Aktuálna dvojka na svetovom trhu je známa najmä neustálymi inováciami v oblasti fotografie a umelej inteligencie.

Huawei P30 a P30 Pro: Rekordné čísla

Huawei nás ďalej informoval aj o tom, ako sa darí ich aktuálnym vlajkovým lodiam radu Huawei P30. Tým sa podarilo dosiahnuť hranicu 10 miliónov predaných kusovpo 85 dňoch od oficiálneho predstavenia. Pre porovnanie, minuloročný P20 sa k tejto úrovni dostával o 62 dní dlhšie.

Huawei sa nevzdáva a na poli inovácií chce ostať aj naďalej. Firma tvrdí, že ich zariadenia má v rukách viac ako 500 miliónov zákazníkov, ktorí využívajú celkom 882 miliónov spotrebiteľských zariadení. To v žiadnom prípade nie sú zanedbateľné čísla.

TIP REDAKCIE
Vedci: Ľadovce sa napriek dobrým tohtoročným podmienkam ďalej topia
Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať