Desivý boj o prežitie. Hra Dead by Daylight bude dostupná pre Android a iOS

(Ne)nechajte sa vystrašiť.

0
Dead by Daylight

Vývojári zo spoločnosti Behaviour Interactive ohlasujú vo svojom príspevku dostupnosť dramatickej hry Dead by Daylight pre najpoužívanejšie mobilné platformy Android a iOS.

Dead by Daylight je hrou, ktorú by sme mohli zaradiť do kategórie hororov. Vývojári titul opisujú ako smrteľnú hru na mačku a myš. Podľa slov tvorcov pôjde o plne optimalizovanú verziu pre mobilné zariadenia, ktorá bude dostupná pred koncom tohto roka.

Ešte pred oficiálnym uvoľnením získajú hráči z niektorých regiónov sveta prístup k beta verzii. Podľa všetkého bude hra dostupná na stiahnutie bezplatne, aj keď zatiaľ nie je známe či vôbec, poprípade v akej miere bude hra obsahovať vnorené mikro transakcie.

Dead by Daylight
Foto: Variety

Mobilná verzia Dead by Daylight si zachová hrateľnosť, ktorá typická pre počítačové a konzolové prevedenie hry. Kvôli dotykovému ovládaniu však musia vývojári upraviť niektoré prvky užívateľského prostredia.

Autori zverejnili aj krátku ukážku, ktorou na mobilnú verziu hry lákajú. Fanúšikom žánru sa určite bude páčiť. Pozrieť si ju môžete nižšie.