Bezdrôtové slúchadlá od Xiaomi s dotykovým ovládaním? Stoja menej ako 20 EUR

Cenovo dostupné audio.

6
Xiaomi Haylou GT1

Haylou GT1 sú nové bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré vznikli v spolupráci so známou značkou Xiaomi. Aktuálne prichádzajú do ponuky niekoľkých zahraničných internetových obchodov. 

Xiaomi Haylou GT1 sú klasickými „štupľami“ do uší, ktoré vážia len 4 gramy. Sú pomerne kompaktné, čo platí aj o magnetickom puzdre, ktoré slúži aj ako nabíjačka. Slúchadlá vydržia hrať na jedno nabitie 4 hodiny a v puzdre sa dajú nabiť celkovo trikrát.

Xiaomi Haylou GT1

Okrem nízkej váhy a udávanej výdrži na jedno nabitie sa výrobca chváli kvalitnou reprodukciou, pripojením cez najnovší štandard Bluetooth 5.0, digitálnou izoláciou okolitého hluku (DSP) a odolnosťou voči vonkajším vplyvom na úrovni IPX5.

Xiaomi Haylou GT1

Integrovaný mikrofón najčastejšie využijete pri hlasových hovoroch. Využiť sa dá aj pri digitálnej asistencii Siri alebo Google Assistant, a to v závislosti od typu pripojeného smartfónu.

bezdrotove sluchadla

V tejto cenovej kategórii sa slúchadlá skôr ovládajú fyzickými tlačidlami, no v prípade Xiaomi Haylou GT1 môžete počítať s dotykovým ovládaním. Rôznymi dotykmi prijmete hovor, zastavíte/spustíte prehrávanie, preskočíte skladbu a podobne.

Slúchadlá v čiernej farbe s matnou povrchovou úpravou si môžete objednať zo siete eBay za výbornú cenu 18,55 EUR. Štandardné doručenie potrvá dva až tri týždne, no na druhú stranu je absolútne bezplatné.