abstruct

Viac ako 300 originálnych tapiet v 4K rozlíšení: Vyskúšaj novú aplikáciu švédskeho dizajnéra

Ak si aj vy dávate záležať na vzhľade domácej obrazovky svojho smartfónu alebo tabletu, výber tej správnej tapety vám asi nejaký ten čas zabral. Inšpiráciu môžete načerpať aj z novej aplikácie dizajnéra menom Hampus Olsson.

Ak si aj vy dávate záležať na vzhľade domácej obrazovky svojho smartfónu alebo tabletu, výber tej správnej tapety vám asi nejaký ten čas zabral. Inšpiráciu môžete načerpať aj z novej aplikácie dizajnéra Hampusa Olssona.

Meno je vám možno povedomé. Švédsky ilustrátor a dizajnér totižto vytvára štýlové pozadia pre smartfóny OnePlus. Pri svojej práci kombinuje analógové techniky s digitálnou tvorbou, ktorými vytvára surrealistické diela s mixom rôznych farieb a textúr.

Hampus Olsson za posledné roky vytvoril viac jedinečných tapiet ako len tie, ktoré nájdeme v smartfónoch OnePlus. Všetky zoskupil vo svojej aplikácii s názvom Abstruct.

Nachádza sa v nej viac ako 300 unikátnych tapiet vo vysokom rozlíšení, ktoré sa budú skvele vynímať na akejkoľvek obrazovke.

abstruct

Pozadí nie je veľa. Niektoré podobné aplikácie majú vo svojej databáze tisíce a tisíce obrázkov. Oplatí sa ale uprednostniť kvalitu pred kvantitou.

TIP REDAKCIE
Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

Aplikácia Abstruct sa dá stiahnuť bezplatne, no sprístupní vám asi 150 tapiet z celkového počtu. Za jednorázový nákup vo výške 1,99 € sa vám odomknú všetky pozadia. Je viac ako isté, že bude autor postupom času pridávať ďalšie a ďalšie.

Originálne nie sú len pozadia, ale aj aplikácia samotná. Ako vyzerá, vidíte na snímkach obrazovky v texte. Aplikáciu si stiahnete štandardne z obchodu Google Play, kam vás presmeruje tento odkaz.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať