Realme 3 Pro - FOTO: gsmarena.com

O tom, že sa chystá príchod Realme 3 Pro, vieme už približne mesiac. Detailov ohľadom zariadenia však bolo až doposiaľ len veľmi málo.

A práve to sa teraz zrejme zmení, a to vďaka stránke Bluetooth SIG.

Tá totiž zverejnila informácie o novom Realme zariadení s číslom modelu RMX1851. Štandardné smartfóny Realme 3 majú modelové čísla RMX1821 a RMX1825, čo je podľa mnohých až príliš podozrivá podoba. Doposiaľ neznáme číslo teda môže (ale nemusí) reprezentovať prichádzajúci Realme 3 Pro.

Špecifikácie

Číslo však nie je to jediné, čo nám stránka poskytla. Pokiaľ skutočne ide o Realme 3 Pro, zariadenie bude vybavené 6,3-palcovým Full HD displejom, 3 960 mAh batériou, snímačom odtlačkov prstov, ColorOS 6.0 a 8-jadrovým Snapdragon čipsetom.

Čo sa týka samotného procesoru, pokiaľ do vyhľadávača zadáte „2,208 GHz Snapdragon“, zobrazia sa vám výsledky, ktoré priamo odkazujú na čipset Snapdragon 710. Existujú však ešte dva ďalšie čipsety, ktoré prekonávajú hranicu 2.2 GHz, a to Snapdragon 660 a 730.

Už o 6 dní

Realme 3 Pro by mal svetlo sveta uzrieť už 22. apríla, čo znamená, že máme približne 5 dní, kým sa dozvieme, či číslo RMX1851 skutočne predstavovalo prichádzajúci smartfón.

Nateraz sú však všetko len teórie, takže vám neodporúčame sa na vyššie uvedené špecifikácie príliš spoliehať.