FOTO: The Cheat Sheet

Napriek tomu, že sa spoločnosť Disney snaží ako len môže o to, aby sa toho o Avengers: Endgame vedelo čo najmenej, veľmi sa jej to nepodarilo.

Na internete sa totiž objavil niekoľko minút dlhý rozmazaný záber priamo z filmu. Následne sa rôzne obrázky, popisy a „GIF-ká“, ktoré zobrazujú dôležité udalosti deja, začali šíriť naprieč najpopulárnejšími platformami, teda Twitterom, Redditom a YouTube.

Pre spoločnosť Disney musí byť tento únik obrovským sklamaním, keďže, ako sme už uvideli vyššie, si dala na ochrane samotného filmu naozaj záležať.

TIP REDAKCIE
Twitter začne od decembra odstraňovať neaktívne účty

Vinník je zatiaľ neznámy

Zatiaľ nie je známe, kto rozmazaný záber na internet nahral. Pokiaľ by to bol niekto zo spoločnosti, išlo by o závažné porušenie prísne danej dohody, ktorú každý človek pracujúci na filme musel podpísať.

Kritici „niečo málo“ už videli

Kritici zo Spojených štátov videli doposiaľ len 10 minút z filmu, pričom ich kolegovia z Južnej Kórey zhliadli dvojnásobok.

TIP REDAKCIE
Nefunguje ti pretáčanie videí v aplikácii YouTube? Google už pracuje na oprave

Pokiaľ sa chcete vyhnúť spoilerom, odporúčame vám, aby ste sa na vyššie uvedených sociálnych sieťach vyhli kľúčovým slovám, ktoré akýmkoľvek spôsobom odkazujú na prichádzajúci filmový trhák.

Ako ale všetci vieme, internet je mocné miesto a ničomu na ňom sa nedá len tak jednoducho vyhnúť. Preto, ak náhodou na spomínaný záber narazíte, je dôležité si uvedomiť, že ide len o pár minút z celkom troch hodín. Zážitok z filmu by vám teda zhliadnutie rozmazanej „ukážky“ nemalo pokaziť.

Avengers: Endgame dorazí na Slovensko už 25. apríla, teda o necelých 8 dní.