Snapchat potvrdzuje: Aplikácia testuje hneď niekoľko skvelých noviniek

Jedna z najpopulárnejších aplikácií súčasnosti – Snapchat – aktuálne testuje hneď niekoľko skvelých noviniek.

Jedna z najpopulárnejších aplikácií súčasnosti – Snapchat – aktuálne testuje hneď niekoľko skvelých noviniek, medzi ktorými nájdeme napríklad možnosť nastavenia aktuálneho statusu, nové používateľské rozhranie pre Snap Map a niečo, čo pripomína menovky z Instagramu.

Aplikácia sa dokonca zamerala aj na cestovateľov, a to prípravou funkcie s názvom Virtual Passport. Ide v podstate históriu statusov, ktoré vášniví používatelia aplikácie na určitých miestach zverejnili. Jednotlivé statusy alebo aj celý zoznam sa dá hocikedy vymazať.

FOTO: NDTV Gadgets (via Jane Manchun Wong – Twitter)

Prvotné odhalenie prišlo od “známej firmy”

To, že Snapchat testuje nové funkcie, zistila Jane Manchun Wongová, ktorá je známa pre svoju vášeň v odhaľovaní ešte nepredstavených funkcií aplikácií.

K veci sa Snapchat čiastočne vyjadril v správe, ktorú poslal portálu TechCrunch: “Áno, práve testujeme nové spôsoby, akými dokážeme používateľom uľahčiť komunikáciu s priateľmi na Snap Map. Testovanie aktuálne prebieha na území Austrálie a je doň zapojených určité percento používateľov.”

Veľa informácií nemáme

Viac toho zatiaľ o testovaných funkciách nevieme. Je však potešujúcou správou, že sa zrejme opäť v Snapchate dočkáme naozaj honosnej nálože zaujímavých noviniek.

TIP REDAKCIE
Schyľuje sa k obrovskému obchodu: Známy výrobca smartfónov môže po 20 rokoch skončiť!

Total
14
Zdieľaní
Total
14
Zdieľať