Samsung Galaxy Note 10 Pro: Väčší displej a viac foťákov?

Samsung má tento rok vôbec prvýkrát predstaviť až dva rôzne modely prémiového smartfónu Samsung Galaxy Note 10.

Samsung má tento rok vôbec prvýkrát predstaviť až dva rôzne modely prémiového smartfónu Samsung Galaxy Note 10. Dve verzie sa od seba budú líšiť veľkosťou displeja aj počtom, resp. typom fotoaparátov. Výrobca ich preto, prirodzene, musí odlíšiť aj označením.

S tým, ako by sa mohol volať väčší a vybavenejší model, prišiel známy informátor @UniverseIce. Podľa jeho zdrojov sa mal Samsung rozhodnúť pre Galaxy Note 10 Pro. Je to zaujímavá voľba, keďže spoločnosť doteraz vybavenejšie modely označovala s „+,“ čo je zjavné aj pri Galaxy S10+.

Samsung Galaxy Note 10 Pro: Až 6,75“ displej?

Z dostupných informácií vieme, že Galaxy Note 10 príde v dvoch verziách. Prvá má ponúknuť 6,28-palcový displejdva zadné fotoaparáty, tá druhá až 6,75-palcový displejtri zadné fotoaparáty. Práve väčší z dvojice má niesť prívlastok Pro.

TIP REDAKCIE
Bude vyzerať takto? Galaxy Note 10 na nových renderoch vyzerá neodolateľne

Či Samsung do vybavenejšieho modelu pribalí aj ďalšie exkluzívne funkcie zatiaľ nie je známe. Je však možné, že Pro verzia ponúkne 5G konektivitu a výrazne vylepšené pero S Pen. Na špekulácie je však ešte priskoro. Sme si istí, že o novinkách sa viac dozvieme v nadchádzajúcich mesiacoch. K predstaveniu noviniek má dôjsť už koncom augusta.

Každopádne, dajte nám vedieť, čo by ste chceli v Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 Pro vidieť vy. Ako by ich mal Samsung od seba odlíšiť?

Total
9
Zdieľaní
Total
9
Zdieľať