Poď na IXPO: Uvidíš tam technológie budúcnosti, aké sa len tak často nevidia!

Bratislava momentálne žije technológiami. Svoje brány totiž otvoril najväčší technologický festival IXPO, ktorý sa odohráva pod najväčším stanom Slovenska.

Bratislava momentálne žije technológiami. Svoje brány totiž otvoril najväčší technologický festival IXPO, ktorý sa odohráva pod najväčším stanom Slovenska, priamo na Tyršovom nábreží.

Organizátori podujatia lákajú na obrovské technologické lahôdky. Poďme sa pozrieť na to, čo ťa tam čaká.

Raj pre hráčov

Tešiť sa môžeš na najväčšiu hernú zónu na Slovensku, kde prebehne aj turnaj v najpopulárnejšej a najsledovanejšej hre minulého roka, Fortnite. Aby toho nebolo málo, počas IXPO sa spúšťa predaj najočakávanejšej hry pre PlayStation – Days Gone.

Pre fanúšikov auto-moto má IXPO jednu extrémne zaujímavú lahôdku – simulátory F1 monopostov, ktoré do Bratislavy priviezol samotný Red Bull. Ako iste viete, Red Bull to s F1 vie, pôjde teda o viac než vychytaný zážitok.

Nechýba ani gigantický, 28-metrový gamerský stage, na ktorom sa predstaví množstvo zaujímavých speakrov, ktorí ti porozprávajú to najlepšie a najnovšie z hernej scény. Na toto sa osobne neskutočne tešíme!

TIP REDAKCIE
SpaceX píše históriu: Do vesmíru vynesie doposiaľ najťažší satelit!

Na IXPO dorazí aj Pavel Kacerle, legenda, ktorá pracovala pre filmové štúdia ako MARVEL, Star Wars a ďalšie. Inými slovami, kapacita, ktorú nebudeš chcieť premeškať.

Autonómna budúcnosť

V stane nájdeš samozrejme autonómne autá, novú generáciu motoriek, roboty, hráčske monitory od Samsungu, hráčske kreslá a soundbary. Všetky lahôdky určené pre milovníkov technológií budú dostupné ešte v sobotu a v nedeľu.

Ešte stále sme ťa nepresvedčili? No a čo tak skladací smartfón Huawei Mate X v cene 2 300 €, ktorý bude vystavený v stánku Orange. Skutočne, k dispozícii máte pohľad na tú najnovšiu technológiu, ktorú len tak bežne v obchode neuvidíte.

No a nakoniec, budeme tam aj my, v sobotu 27.4. Ak nás stretnete, zakývajte nám! Spoznáte nás podľa statívu a foťáku v ruke!